HAKKIMIZDA

YATAP Teknoloji Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. senelerdir Türkiye’deki acentelerin satış ve operasyonel işlem süreçlerindeki yaşadıkları süreç ve sorunları tespit ederek, acentelerin işlemlerini daha hızlı, daha çabuk ve daha güvenilir yapabilmesi için çalışmaktadır. Sektördeki bu durumdaki acentelerin ihtiyaçlarını tespit edip, bunun için ACENTEWEB yazılımını geliştirmiştir. YATAP Sistem yapısını sektör ihtiyaç ve beklentisine göre geliştirmiştir.
YATAP Teknoloji Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. 30 Mayıs 2010 tarihinde kurulmuş, kuruluşundan itibaren 21 aylık bir hazırlık dönemi geçirmiştir. Şirketimiz, sigorta ve bilgi İşlem sektöründe farklı görevlerde bulunmuş tecrübeli 8 Kişilik kadrosuyla geliştirmiş olduğu ACENTEWEB EMEKLİLİK sistemiyle sektörde bu alanda bir ilk olmuştur. YATAP Teknoloji hızla geliştirmelerine devam etmektedir.

Sistemlerimize acentelerin de desteğiyle pek çok yeni özellik eklenmiş ve ACENTEWEB EMEKLİLİK, sigortacılık sektörüne sunulmuştur. ACENTEWEB programı için, kurulum gerekmemektedir. İnternet ortamında istediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz. Kolay kullanımı, ACENTEWEB’i acentelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan, çapraz satış imkânları sunan bir sistem haline getirmiştir. Çağımızda sürekli değişen ve gelişen bilişim teknolojilerini çözümlerine de yansıtan YATAP Teknoloji Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti; firmalara özel yazılım, teknik danışmanlık, eğitim ve web uygulamaları konularında da çözümler sunmaktadır.
Düşünmeyi bırakın! Tüm operasyonunuzu ACENTEWEB yapsın siz satışlarınızı artırın.

REFERANSLAR